Liiketalous, Lappeenranta

Tradenomi (AMK)

Degree Programme in International Business: Alekseeva Alina, Venäjä; Kutakova Iuliia, Venäjä; Leminen Otto, Enonkoski; Muss Aleksei, Venäjä; Mutikainen Tiia, Vantaa; Paist Veronika, Venäjä; Shtengelov Ilia, Venäjä; Yeh Sheng, Taiwan.

Liiketalouden koulutusohjelma: Ellonen Henni, Lappeenranta; Heikkilä Noora, Lappeenranta; Häkkinen Julia, Lappeenranta; Hämäläinen Miika, Lappeenranta; Korhonen Markus, Lappeenranta; Koskinen Kiia, Lappeenranta; Kotisalo Laura, Lemi; Leino Sonja, Lappeenranta; Mäntynen Kaisa, Helsinki; Savolainen Marketta, Lappeenranta; Tuhkanen Ljudmila, Lappeenranta; Uusimäki Amanda, Lappeenranta.

Tradenomi (ylempi AMK)

Liiketalouden ylempi AMK-koulutus: Kotonen Tanja, Lappeenranta; Leppänen Katri, Ruokolahti; Soininen Anna, Kontiolahti.

Master’s Degree Programme in International Business Management: Kiiski Jaana, Lappeenranta.

Tekniikka, Lappeenranta

Insinööri (AMK)

Kone- ja tuotantotekniikan koulutusohjelma: Kotro Tuomas, Rovaniemi; Pylvänen Marko, Mikkeli.

Rakennus- ja yhdyskuntatekniikan koulutus: Korshunov Aleksandr, Venäjä; Shadrina Ekaterina, Venäjä.

Rakennustekniikan koulutusohjelma: Punkkinen Teppo, Helsinki

Rakennusmestari (AMK)

Rakennusalan työnjohdon koulutusohjelma: Huuskonen Artem, Kouvola; Lamminen Vesa-Matti, Helsinki; Pajunen Ville, Mikkeli; Tammentie Mika, Kouvola; Ylönen Risto, Kangasniemi.

Sosiaali- ja terveysala, Lappeenranta

Ensihoitaja (AMK)

Haapiainen Miida, Joensuu; Lisitsyn Dimitri, Lappeenranta; Lyytikäinen Orvokki, Lahti; Putkinen Elina, Mikkeli; Vehviläinen Sonja, Lappeenranta.

Fysioterapeutti (AMK)

Ahokainen Merja, Taipalsaari; Ahonen Tanja, Lappeenranta; Haapsaari Ira, Tuusula; Hannula Eetu, Lappeenranta; Itkonen Terilotta, Lappeenranta; Kaulio Reeta, Lappeenranta; Kauppila Saija, Lappeenranta; Kiiski Kati, Luumäki; Knaapi Noora, Lappeenranta; Korpijärvi Veijo, Lappeenranta; Laakkonen Siiri, Kotka; Lepistö Laura, Salo; Nevalainen Samuli, Lappeenranta; Nurminen Tuomas, Lappeenranta; Pellinen Suvi, Ruokolahti; Rahkonen Asta, Somero; Rantanen Joanna, Espoo; Riekkinen Tuomas, Lappeenranta; Sinkkonen Essi, Lappeenranta; Trygg Sanni, Lappeenranta; Viitala Anna, Helsinki; Vilkuna Tiina, Luumäki; Virkkunen Heidi; Lohja.

Sairaanhoitaja (AMK)

Ceder Karita, Varkaus; Heinonen Noomi, Lappeenranta; Hytti Katja, Lappeenranta; Inkinen Heidi, Ruokolahti; Junkkari Anni, Iitti; Kaidansuo Ilona, Imatra; Karjalainen Anu, Kouvola; Kilpiä Tuomo, Lappeenranta; Lanki Jenna, Lappeenranta; Mäkelä Mia, Jyväskylä; Porkka Jenna, Kouvola; Simanainen Rinna, Lappeenranta; Simola Santeri, Lappeenranta; Taipale Katri, Lappeenranta; Tervonen Outi, Lappeenranta; Tiihonen Idamaria, Imatra; Tuominen Liina, Lappeenranta.

Sosionomi (AMK)

Alppisara Anna-Mari, Lappeenranta; Ekmark Miika, Mikkeli; Haikala Eija, Lappeenranta; Harvistola Tiina; Lappeenranta; Hassinen Jaana, Lappeenranta; Haulismaa Heidi, Lappeenranta; Henttonen Kaisa, Taipalsaari; Hongisto Noora, Lahti; Hovi Soile, Lappeenranta; Hyytiäinen Katja, Mikkeli; Hämäläinen Eeva, Lappeenranta; Kailio Meri, Kouvola; Kauppinen Satu, Lappeenranta; Kilpiä Laura, Lappeenranta; Klemolin Niina, Imatra; Komulainen Noora, Kouvola; Koponen Laura, Lappeenranta; Koppi Jenni, Imatra; Kurt Sirpa, Lappeenranta; Laivamaa Minna, Lappeenranta; Lauren-Ahlqvist Marjut, Imatra; Liiri Saija, Kouvola; Lindén Rita, Lappeenranta;

Loisa Niina, Lappeenranta; Melto Virpi, Lappeenranta; Mustamaa Elisa, Lappeenranta; Nieminen Elviira, Lappeenranta; Nylund Jutta, Lappeenranta; Ovaskainen Miia, Lappeenranta; Pajunen Heidi, Kouvola; Pekonen Milla, Lappeenranta; Pellinen Maiju, Lappeenranta; Rantanen Taija, Luumäki; Ripatti Miia, Lappeenranta; Rosenholm Mareena, Luumäki; Saikko Noora, Lappeenranta; Savolainen Suvi, Imatra; Smal Tanja, Imatra; Snellman-Kuitto Sari, Taipalsaari; Suutari Anni, Imatra; Takoja Olga, Imatra; Taskinen Taru, Lappeenranta; Turunen Helena, Lappeenranta; Turunen Saara, Lappeenranta; Ukkonen Sanna, Lappeenranta; Viianmaa Ella, Lappeenranta; Vilminko Anu, Helsinki; Värri Mia, Lappeenranta; Väätäinen Saija, Lappeenranta; Zhang Yayun, Lappeenranta.

Terveydenhoitaja (AMK)

Ahola Kirsi, Lappeenranta; Samuli Noora, Lappeenranta; Tiitinen Anni, Imatra.

Ensihoitaja (ylempi AMK)

Sosiaali- ja terveysalan kehittämisen ja johtamisen koulutus: Laaksonen Jenni, Hollola; Vesaaja Jonna, Hollola.

Terveyden edistämisen koulutusohjelma: Palviainen Jan-Erik, Lappeenranta; Pohjonen Marjo, Lappeenranta.

Sairaanhoitaja (ylempi AMK)

Terveyden edistämisen koulutusohjelma: Eloranta Paavo, Lappeenranta; Häyhä Satu, Lappeenranta; Tuuva Suvi, Lappeenranta; Viinanen Tea, Lappeenranta.              

Sosionomi (ylempi AMK)

Sosiaali- ja terveysalan kehittämisen ja johtamisen koulutus: Paukkunen Marjo, Imatra.

Terveydenhoitaja (ylempi AMK)

Terveyden edistämisen koulutus: Kauppi Emilia, Imatra.

Hotelli- ja ravintola-ala, Imatra

Restonomi (AMK)

Degree Programme in Hotel, Restaurant and Tourism Management: Aleksandrov Ivan, Venäjä; Nyiramugisha Mediatrice, Lappeenranta; Priuttc Evgenii, Venäjä.

Degree Programme in Tourism and Hospitality Management: Galyaeva Victoria, Venäjä.

Hotelli- ja ravintola-alan koulutus: Alatalo Riikka, Luumäki; Blomberg Justus, Lappeenranta; Granqvist Sara, Lappeenranta; Hujanen Elina, Imatra; Kokkonen Lasse, Imatra; Leino Miia, Lappeenranta; Metsämuuronen Roope, Lappeenranta; Räikkönen Henna, Imatra; Salmela Marju, Imatra.

Hotelli- ja ravintola-ala, Lappeenranta

Restonomi (ylempi AMK)

Hotelli- ja ravintola-alan liikkeenjohdon ylempi AMK-koulutus: Tuunanen Heidi, Savonlinna.

Pin It