Liiketalous, Lappeenranta

Tradenomi (AMK)

Degree Programme in International Business: Borisov Kirill, Venäjä; Frumkina Kseniia, Venäjä; Kleeman Konstantin, Saksa; Klevtcova Anastasiia, Venäjä; Perälä Paula, Lappeenranta; van Dijk Elena, Venäjä.

Tradenomi (AMK)

Liiketalouden koulutus: Puustinen Petteri, Lappeenranta; Rimpeläinen Anna-Emilia, Lappeenranta; Ruokonen Mari, Lappeenranta; Talvi Aurora, Lappeenranta.

Tradenomi (ylempi AMK)

Liiketalouden ylempi AMK-koulutus: Mikkola Jaana, Kouvola.

Tekniikka, Lappeenranta

Insinööri (AMK)

Kone- ja tuotantotekniikan koulutusohjelma: Ruottinen Roope, Imatra.

Insinööri (AMK)

Rakennus- ja yhdyskuntatekniikan koulutus: Haaparanta Ville, Helsinki.

Insinööri (AMK)

Rakennustekniikan koulutusohjelma: Mikkola Riku, Taipalsaari.

Sosiaali- ja terveysala, Lappeenranta

Ensihoitaja (AMK)

Hangasmaa Taru, Kannus; Jaatinen Mikko, Kouvola; Juuti Jonna, Lappeenranta; Lekari Katariina, Lappeenranta; Mattinen Maiju, Lappeenranta; Puustinen Ville, Kouvola; Pöppönen Hilla, Vantaa; Rantanen Eeva, Lappeenranta; Sassila Salli, Lahti; Tenhonen Hannele, Pori.

Fysioterapeutti (AMK)

Koskinen Piia, Lappeenranta; Lääperi Elina, Imatra.

Sairaanhoitaja (AMK)

Anttonen Katri, Parikkala; Pajari Ida, Lappeenranta; Pasi Tiia, Lappeenranta; Simpura Jenni, Lappeenranta; Soikkeli Emma, Lappeenranta; Välimäki Laura, Tampere.

Sosionomi (AMK)

Rusthollkarhu Oona, Savitaipale.

Terveydenhoitaja (AMK)

Karsikko Noora, Lappeenranta.

Ensihoitaja (ylempi AMK)

Sosiaali- ja terveysalan kehittämisen ja johtamisen koulutus: Kiljunen Kimmo, Lappeenranta; Kärki Heikki, Joensuu; Nenonen Tero, Tohmajärvi.

Terveyden edistämisen koulutus: Seppänen Kirsi, Lappeenranta.

Sairaanhoitaja (ylempi AMK)

Sosiaali- ja terveysalan kehittämisen ja johtamisen koulutus: Vainikka Minna, Lappeenranta.

Hotelli- ja ravintola-ala, Imatra

Restonomi (AMK)

Degree Programme in Hotel, Restaurant and Tourism Management: Le Vi, Vietnam; Nguyen Dan, Vietnam.

Kuvataide, Imatra

Kuvataiteilija (ylempi AMK)

Kuvataiteen ylempi AMK-koulutus: Auvinen Piela, Hattula; Hirvinen Marja, Helsinki; Kajo Risto, Jyväskylä; Ko Ming-Miao, Taiwan; Metso Veera, Imatra; Sokura Jenni, Lappeenranta.

Pin It