Liiketalous, Lappeenranta

Tradenomi (AMK)

Degree Programme in International Business: Gladun Dmitrii, Venäjä; Hoang Thanh, Vietnam; Kauria Elmo, Porvoo; Kokareva Ekaterina, Espoo; Myakhonen Evgenia, Lappeenranta; Suhonen Atte, Lappeenranta; Tykheev Daniil, Venäjä; Yakimenko Polina, Venäjä.

Liiketalouden koulutus: Dzhidzhoeva Margarita, Helsinki; Hietamies Jarkko, Lappeenranta; Huttunen Rita, Jämsä; Jaako Miika, Lappeenranta; Kiljunen Essi, Lappeenranta; Kononen Jari, Lappeenranta; Käyhty Kristian, Lappeenranta; Lammi Titta, Imatra; Nousiainen Juuso, Lahti; Puumalainen Konsta, Lappeenranta; Rapeli Nelli, Hamina; Väätänen Nelli, Lappeenranta.

Liiketalouden ylempi AMK-koulutus: Heikkilä Susanna, Kotka; Hämäläinen Emma, Lappeenranta; Kärkäs Miia, Kouvola; Lehtipuro Anne, Lappeenranta; Pylkkänen Henna, Sulkava; Roitto Jaana, Kouvola.

Tekniikka, Lappeenranta

Insinööri (AMK)

Degree Programme in Mechanical Engineering and Production Technology: Grunwald Benjamin, Saksa; Obshatko Denis, Venäjä; Palomäki Eetu, Salo.

Kone- ja tuotantotekniikan koulutusohjelma: Aus Gerli, Kotka; Holopainen Elias, Lappeenranta; Ikonen Heikki, Kouvola; Niiranen Samuli, Lappeenranta; Sipiläinen Aku, Lappeenranta.

Konetekniikan koulutus: Harju Sakari, Lappeenranta; Ojapalo Erik, Lappeenranta.

Prosessitekniikan koulutusohjelma: Närhi Simo, Puumala.

Rakennus- ja yhdyskuntatekniikan koulutus: Ahvonen Ville, Lappeenranta; Björkholm Riku, Lappeenranta; Haataja Marko, Imatra; Johansson Sanni, Lappeenranta; Räkköläinen Matti, Lappeenranta; Tiainen Jukka, Lappeenranta.

Rakennustekniikan koulutusohjelma: Villanen Janne, Lappeenranta.

Rakennusmestari (AMK)

Rakennusalan työnjohdon koulutus: Appelgrén Teemu, Vantaa; Hallaniemi Ville, Helsinki; Määttä Jaakko, Imatra; Suviranta Jari, Kotka; Silfer Seppo, Lappeenranta.

Insinööri (ylempi AMK)

Rakentamisen koulutus: Hämäläinen Katariina, Helsinki.

Sosiaali- ja terveysala, Lappeenranta

Ensihoitaja (AMK)

Aaltonen Aleksi, Kuopio; Alt Jarno, Lappeenranta; Hakkarainen Juuli, Lappeenranta; Heikkinen Riku, Mäntyharju; Jokiniemi Viktor, Oulu; Kaverinen Janne, Lappeenranta; Ryhänen Siiri, Lappeenranta; Vuorinen Ville, Helsinki.

Fysioterapeutti (AMK)

Ahola Nea, Lappeenranta; Ahola Tuuna, Lahti; Chichaeva Julija, Lappeenranta; Eerola Marika, Lappeenranta; Herranen Heidi, Kotka; Karvonen Anniina, Helsinki; Kauppinen Matti, Lappeenranta; Kilpi Mikko, Lappeenranta; Koistinen Tommi, Lappeenranta; Lind Anu, Helsinki; Lääti Jenna, Lappeenranta; Makkonen Maarit, Lappeenranta; Muukkonen Toni, Imatra; Nieminen Elisa, Lappeenranta; Nikkilä Juuso, Tampere; Papinoja Sami, Tampere; Pulli Anssi, Lappeenranta; Railo Inka, Helsinki; Urbanus Kaisa, Helsinki, Väätänen Kia, Vantaa.

Sairaanhoitaja (AMK)

Alamäki Mikko, Lappeenranta; Heikkilä Marika, Lappeenranta; Iitiä Anni, Lappeenranta; Karppanen Topi, Lappeenranta; Karppinen Karoliina, Espoo; Keränen Tuula, Lappeenranta; Kirvesniemi Riku, Lappeenranta; Kuure Salla, Turku; Laakkonen Beda, Mikkeli; Liikanen Marko, Imatra; Pulliainen Juho, Mikkeli; Pylkkänen Essi, Lappeenranta; Salmi Pia, Luumäki; Siltala Saara, Lappeenranta; Simpura Kati, Luumäki; Suominen Saara, Helsinki; Taalikka Niina, Lappeenranta; Tanskanen Mikko, Lappeenranta; Tarvainen Anu, Lappeenranta; Toivonen Riina, Imatra; Väkevä Päivi, Ruokolahti.

Sosionomi (AMK)

Ahokainen Elina, Lappeenranta; Ahvonen Erja, Lappeenranta; Glase Jaana, Lappeenranta; Hietikko Leena, Lappeenranta; Jokela Juuli, Lappeenranta; Kauvo Suvi, Lappeenranta; Krats Riikka, Lappeenranta; Nenonen Christina, Lappeenranta; Neuvonen Johanna, Imatra; Pohjonen Roope, Lappeenranta; Sokkanen-Sgurev Eevastiina, Lappeenranta; Talonpoika Tiina, Lappeenranta.

Terveydenhoitaja (AMK)

Havo Melisa, Lappeenranta; Järvinen Miia, Lappeenranta; Kaukonen Tiina, Imatra; Lantta Tiina, Lappeenranta; Malvela Miina, Lappeenranta; Mansikka Sini, Tampere; Nurminen Harriet, Lappeenranta; Pauniaho Sonja, Lappeenranta; Rinkinen Mirella, Lappeenranta; Toikka Tuula, Luumäki; Tujula Mari, Imatra.

Ensihoitaja (ylempi AMK)

Sosiaali- ja terveysalan kehittämisen ja johtamisen koulutus: Ruusunen Juha, Imatra.

Sairaanhoitaja (ylempi AMK)

Sosiaali- ja terveysalan kehittämisen ja johtamisen koulutus: Laitinen Satu, Taipalsaari; Lipponen Anne, Vantaa; Nissinen Niina, Kerava.

Terveydenhoitaja (ylempi AMK)

Sosiaali- ja terveysalan kehittämisen ja johtamisen koulutus: Kuusimäki Riikka, Vantaa.

Sosionomi (ylempi AMK)

Terveyden edistämisen koulutusohjelma: Sipiläinen Anna-Maija, Lappeenranta.

Uusyhteisöllisyyden, osallisuuden ja johtamisen koulutus: Karvonen Piia, Lappeenranta.

Hotelli- ja ravintola-ala, Imatra

Restonomi (AMK)

Degree Programme in Tourism and Hospitality Management: Sarkisov Iurii, Venäjä.

Hotelli- ja ravintola-alan koulutus: Hellman Joonas, Helsinki; Hokkanen Vili, Kouvola; Korhonen Olli, Imatra; Litmanen Iida, Imatra; Löppönen Johan, Lappeenranta; Tamminen Antti, Lahti.

Hotelli- ja ravintola-alan liikkeenjohdon koulutus: Kallio Mirka, Imatra; Kautonen Noora, Lappeenranta; Pesari Anne, Imatra; Tuuha Reetta, Imatra.

Kuvataide, Imatra

Kuvataiteilija (AMK)

Heikkilä Kalle, Imatra; Heiskanen Pauliina, Leppävirta; Helminen Anna, Tampere; Immonen Essi, Savonlinna; Kaipio Sanna-Mari, Jyväskylä; Kostiainen Hanna-Mari, Imatra; Lattu Pauliina, Helsinki; Lumitähti Minttu, Kouvola; Länkinen Heikki, Oulu; Makkonen Hanna-Pauliina, Hollola; Mäkelä Eva, Imatra; Nokelainen Nino, Kuopio; Repo Tanja, Imatra; Sirén Sini, Ypäjä; Suikkanen Heidi, Imatra; Suvanto Reeta, Espoo; Syrjänen Pertti, Joensuu; Takkinen Onni, Kangasniemi; Vesala Saku, Äänekoski; Vuontisjärvi Salla, Imatra.

Pin It