Liiketalous, Lappeenranta

Tradenomi (AMK)

Degree Programme in International Business: Asumalahti Oona, Helsinki; Baskhaev George, Venäjä; Dubovskii Roman, Venäjä; Hasan Fahid, Bangladesh; Iakovenko Mariia, Venäjä; Mccammond Claudia, Yhdysvallat; Skorniakova Anastasiia, Venäjä; Tikhomirova Mariia, Venäjä; Zakatov Vladislav, Venäjä.

Liiketalouden koulutus: Heikkeri Juulia, Lappeenranta; Hämäläinen Jennileena, Lappeenranta; Laihanen Nelli, Lappeenranta; Matilainen Joanna, Lappeenranta; Misukka Miisa, Lappeenranta; Niemelä Rhona, Lappeenranta; Ollas Alisa, Kouvola.

Tradenomi (ylempi AMK)

Liiketalouden ylempi AMK-koulutus: Kumlin-Henttu Annika, Lappeenranta; Mankki Riikka, Lappeenranta.

Master’s Degree Programme in International Business Management: Barashyan Alena, Rauma; Erkina Elena, Venäjä.

Tekniikka, Lappeenranta

Insinööri (AMK)

Degree Programme in Mechanical Engineering and Production Technology: Bolek David, Tsekki; Guzovskyi Kyryl, Ukraina; Hertl Lukáš, Tsekki; Jiang Xin, Kiina.

Rakennus- ja yhdyskuntatekniikan koulutus: Artemeva Mariia, Venäjä; Kolehmainen Johanna, Lappeenranta; Maurinen Niko, Imatra; Petukhovskaia Iuliia, Venäjä.

Rakennustekniikan koulutusohjelma: Kilpeläinen Aleksi, Mäntsälä; Kivilahti Raita-Katriina, Lappeenranta; Taavila Joonas, Lahti.

Rakennusmestari (AMK)

Rakennusalan työnjohdon koulutus: Kerkelä Harri, Hamina; Rasanen Veijo, Liperi; Suuronen Emmi, Kouvola.

Insinööri (ylempi AMK)

Rakentamisen koulutus: Parkkonen Sanna, Kuopio.

Rakentamisen koulutusohjelma: Houni Kielo, Kouvola.

Sosiaali- ja terveysala, Lappeenranta

Ensihoitaja (AMK)

Aaltonen Nette, Lappeenranta; Haaja Pauliina, Lahti; Järvinen Anni, Savitaipale; Lahtinen Laura, Seinäjoki; Reuna Topi, Lappeenranta.

Fysioterapeutti (AMK)

Leveelahti Hanna, Helsinki.

Sairaanhoitaja (AMK)

Koskelainen Tanja, Lappeenranta; Pentikäinen Sini, Lappeenranta.

Sosionomi (AMK)

Henriksson Anette, Siuntio; Ihalainen Heli, Imatra; Mattinen Mikko, Lappeenranta; Pekari Milena, Lappeenranta.

Terveydenhoitaja (AMK)

Nieminen Hanna, Imatra.

Ensihoitaja (ylempi AMK)

Sosiaali- ja terveysalan kehittämisen ja johtamisen koulutus: Hirvikallio Jenni, Lappeenranta.

Sairaanhoitaja (ylempi AMK)

Sosiaali- ja terveysalan kehittämisen ja johtamisen koulutus: Andronoff Susanna, Imatra; Miesperä Taina, Imatra.

Terveyden edistämisen koulutus: Pöyhiä Liisa, Lappeenranta; Soikkeli Marja, Imatra.

Terveydenhoitaja (ylempi AMK)

Sosiaali- ja terveysalan kehittämisen ja johtamisen koulutus: Havanka Mira, Luumäki.

Sosionomi (ylempi AMK)

Uusyhteisöllisyyden, osallisuuden ja johtamisen koulutus: Karvonen Piia, Lappeenranta.

Hotelli- ja ravintola-ala, Imatra

Restonomi (AMK)

Degree Programme in Hotel, Restaurant and Tourism Management: Aalto Milka, Lappeenranta; Bobrikova Kseniia, Venäjä; Harmanen Riikka, Rautjärvi; Immonen Tuuli, Imatra; Jokinen Iida, Kouvola; Koivunen Saara, Helsinki; Le Trang, Vietnam; Megalinskaya Yulia, Venäjä.

Hotelli- ja ravintola-alan koulutusohjelma: Reinikainen Antti, Vantaa; Vakkila Riikka, Lappeenranta.

Hotelli- ja ravintola-alan liikkeenjohdon koulutus: Kirsi Inka, Lappeenranta; Laakso Milla, Kotka.

Hotelli- ja ravintola-ala, Lappeenranta

Restonomi (ylempi AMK)

Hotelli- ja ravintola-alan liikkeenjohdon ylempi AMK-koulutus: Kujala Riitta, Kouvola; Lavikka Siru, Lappeenranta.

Pin It