Liiketalous, Lappeenranta

Tradenomi (AMK), Degree Programme in International Business: Grosskopf Anna, Saksa; Khaptcova Mariia, Venäjä; Kosloff Marjaana, Helsinki; Le Phung, Vietnam; Peng An Yi, Taiwan; Prokofeva Alena, Venäjä; Shamin Maxim, Venäjä; Siitonen Roosa, Lappeenranta

Tradenomi (AMK), Liiketalouden koulutus: Peltola Ilona, Lappeenranta; Suokas Marjaana, Lappeenranta.

Tradenomi (ylempi AMK), Liiketalouden ylempi AMK-koulutus: Haukemaa Nina; Lappeenranta; Laaninen, Maria, Helsinki; Latvala Emma, Lappeenranta.

Tradenomi (ylempi AMK), Master’s Degree Programme in International Business Management:

 Vänskä Anniina, Helsinki.

Tekniikka, Lappeenranta

Insinööri (AMK), Degree Programme in Mechanical Engineering and Production Technology:

Alekseev Mikhail, Venäjä; Bogdanov Mark, Venäjä; Das Jitu, Bangladesh; Riedel Lukas, Saksa; Sakiev Daniel, Uzbekistan; Sigov Aleksandr, Venäjä; Simkhada Aswin, Nepal;  Vimalraj Melvin, Intia.

Insinööri (AMK), Rakennus- ja yhdyskuntatekniikan koulutus: Lifländer Jenna, Lappeenranta.

Sosiaali- ja terveysala, Lappeenranta

Ensihoitaja (AMK): Kovalainen Jani, Oulu; Sairanen Ossi, Mikkeli; Salo Mira, Mikkeli.

Fysioterapeutti (AMK): Kolehmainen Maarit, Ruokolahti.

Sairaanhoitaja (AMK): Ahtinen Ismo, Ruokolahti; Kekäläinen Lauri, Lappeenranta; Lintunen Laura, Lappeenranta; Pielismaa Tuomas, Imatra; Punkka Elina, Savitaipale; Rita Pauliina, Lappeenranta Valtonen Vikke, Lappeenranta.

Sosionomi (AMK): Huttunen Sara, Lappeenranta; Koskinen Ilona, Lappeenranta; Pöysti Sanni, Tampere; Saaranen Sanni, Lappeenranta; Vakkila Katri, Lappeenranta; Vähäniitty Johanna, Imatra.

Terveydenhoitaja (AMK): Ahokainen Niina, Taipalsaari.

Sairaanhoitaja (ylempi AMK), Sosiaali- ja terveysalan kehittämisen ja johtamisen koulutus: Lindgren Satu, Myrskylä.

Terveydenhoitaja (ylempi AMK), Sosiaali- ja terveysalan kehittämisen ja johtamisen koulutus: Mykkänen Maija, Imatra.

Terveydenhoitaja (ylempi AMK), Terveyden edistämisen koulutusohjelma: Röpelinen Carita, Savonlinna.

Sosionomi (ylempi AMK), Uusyhteisöllisyyden, osallisuuden ja johtamisen koulutus: Lempinen Ellimaija, Lappeenranta.

Hotelli- ja ravintola-ala, Imatra

Restonomi (AMK), Degree Programme in in Tourism and Hospitality Management: Sokolova Tatiana, Venäjä.

Restonomi (AMK), Hotelli- ja ravintola-alan koulutusohjelma: Kyröläinen Taija, Nastola.

Hotelli- ja ravintola-ala, Lappeenranta

Restonomi (ylempi AMK), Hotelli- ja ravintola-alan liikkeenjohdon ylempi AMK-koulutus: Yliniemi Marketta, Mäntsälä.

Pin It