Liiketalous, Lappeenranta

Tradenomi (AMK), Degree Programme in International Business: Demidova Anna, Venäjä; Kangasmäki Henri, Lappeenranta; Milosheska Elena, Makedonia.

Tradenomi (ylempi AMK), Master’s Degree Programme in International Business Management: Isakova Olga, Venäjä.

Tradenomi (AMK), Liiketalouden koulutus: Ihalainen Jutta, Ruokolahti; Isosavo Heidi, Lappeenranta; Halkola Julia, Jyväskylä; Kinnunen Aleksi, Lappeenranta; Kärkkäinen Julia, Lappeenranta; Laine Nina, Imatra; Lampainen Eveliina, Lappeenranta; Muinonen Katri, Lappeenranta; Nuutinen Roope, Lappeenranta; Pohjonen Teemu, Lappeenranta; Rossi Olivia, Lappeenranta; Smelkova Ekaterina, Lappeenranta; Suninen Iines, Lappeenranta; Suominen Heidi, Lappeenranta; Suutari Riikka, Imatra; Törrönen Paavo, Lappeenranta.

Tradenomi (ylempi AMK), Liiketalouden ylempi AMK-koulutus: Mehtonen Henna, Vantaa; Olkkonen Marianna, Lappeenranta.

Tekniikka, Lappeenranta

Insinööri (AMK), Degree Programme in Mechanical Engineering and Production Technology: Batiha Yasin, Tsekki; Dobriakov Ilia, Venäjä; Krzikalla David, Tsekki; Levchenko Daniil, Venäjä; Nguyen Khoi, Vietnam; Trušina Jakub, Tsekki; Yang Mingzhou, Kiina.

Insinööri (AMK), Kone- ja tuotantotekniikan koulutus: Halonen Olli, Taipalsaari; Haikulainen Teemu, Lappeenranta.

Insinööri (AMK), Konetekniikan koulutus: Hirvikallio, Heikki; Pinomäki Tomi, Lappeenranta.

Insinööri (AMK), Rakennus- ja yhdyskuntatekniikan koulutus: Chernova Anna, Venäjä; Enojärvi Armas, Lappeenranta; Joukainen Olli, Helsinki; Melnikova Albina, Venäjä; Putrolainen Andrei, Lappeenranta; Rikka Samuel, Vantaa; Romo Antti, Mikkeli; Roslakka Antti, Pori; Silvennoinen Perttu, Savonlinna; Tkachenko Serafima, Venäjä; Ukkonen Joni, Lappeenranta; Valkeapää Riku, Lappeenranta.

Rakennusmestari (AMK), Rakennusalan työnjohdon koulutus: Lautamies Olli, Vantaa; Nurminen Pertti, Lappeenranta.

Sosiaali- ja terveysala, Lappeenranta

Ensihoitaja (AMK): Chafra Sara, Kotka; Crünn Linnea, Lahti; Juntunen Laura, Oulu; Jääskeläinen Atte, Lappeenranta; Perälä Iida, Lappeenranta; Sikiö Ville, Lappeenranta; Soininen Jari, Kuopio; Vänskä Miika, Lappeenranta.

Fysioterapeutti (AMK): Jortikka Joonas, Lappeenranta.

Sairaanhoitaja (AMK): Friari, Karoliina, Ruokolahti; Häkkinen Jenni, Imatra; Juutilainen Masa, Lappeenranta; Kervinen Alina, Lappeenranta; Mujo Suvi, Luumäki; Oksanen Eveliina, Tampere; Paajanen Emilia, Parikkala; Pulkkinen Reetta, Ruokolahti; Pylsy Jesse, Lappeenranta; Ryhänen Tuomo, Lappeenranta; Saarinen Eemeli, Tampere; Sinkko Miira, Lappeenranta; Tarkki Eetu, Lappeenranta.

Sosionomi (AMK): Gestranius Anna, Lappeenranta; Hakoma Kaisu, Helsinki; Korhonen Liisa, Lappeenranta; Vento Liisa, Lappeenranta.

Terveydenhoitaja (AMK): Ilves Eeva-Riitta, Imatra; Roivainen Tarja, Lappeenranta; Salmi Milla, Lappeenranta; Tammisto Emmi, Kerava; Vainikka Johanna, Lappeenranta; Villanen Noora, Lappeenranta.

Toimintaterapeutti (AMK): Sillantaus Tiina, Taipalsaari.

Ensihoitaja (ylempi AMK), Sosiaali- ja terveysalan kehittämisen ja johtamisen koulutus: Lukkarinen Eetu, Kontiolahti.

Fysioterapeutti (ylempi AMK), Sosiaali- ja terveysalan kehittämisen ja johtamisen koulutus: Jukkala Sami, Lappeenranta; Ketvell Emilia, Lappeenranta.

Fysioterapeutti (ylempi AMK), Terveyden edistämisen koulutus: Janhunen Ritva, Lappeenranta.

Sairaanhoitaja (ylempi AMK), Sosiaali- ja terveysalan kehittämisen ja johtamisen koulutus: Sahla Päivi, Lappeenranta; Tarvainen Mirka, Jyväskylä; Törrönen Päivi, Joensuu.

Sosionomi (ylempi AMK), Terveyden edistämisen koulutus: Siiskonen Katja, Lappeenranta.

Sosionomi (ylempi AMK), Uusyhteisöllisyyden, osallisuuden ja johtamisen koulutus: Reijonen Eeva, Lappeenranta; Sinkko Liisa, Lemi; Torikka Mari-Anne, Savitaipale.

Terveydenhoitaja (ylempi AMK), Sosiaali- ja terveysalan kehittämisen ja johtamisen koulutus: Koukku Miia, Lappeenranta; Kurppa Aino, Imatra.

Hotelli- ja ravintola-ala, Imatra

Restonomi (AMK), Degree Programme in Hotel, Restaurant and Tourism Management: Suleyman Marina, Venäjä.

Restonomi (AMK), Degree Programme in Tourism and Hospitality Management: Le Minh, Imatra; Osipova Anastasia, Venäjä; Roivio Pihla, Imatra; Zenevich Anna, Venäjä.

Restonomi (AMK), Hotelli- ja ravintola-alan koulutus: Javanainen Ira, Lappeenranta; Luukkonen Sofia, Lappeenranta.

Restonomi (AMK), Hotelli ja ravintola-alan liikkeenjohdon koulutus: Kokko Henri, Lappeenranta.

Restonomi (ylempi AMK), Hotelli ja ravintola-alan liikkeenjohdon ylempi AMK-koulutus: Ahvonen Anneli, Lappeenranta.

Kuvataide, Imatra

Kuvataiteilija (AMK), Kuvataiteen koulutus: Diatchenko Filipp, Kotka; Helanne Susanna, Kotka; Iivonen Anna, Hämeenkyrö; Puputti Emmariikka, Pieksämäki.

Pin It