Liiketalous, Lappeenranta

Tradenomi (AMK), Degree Programme in International Business: Adamova Anastasia, Venäjä; Akhundov Kamran, Venäjä; Anisimova Olga, Venäjä; Koval Daria, Venäjä; Morozova Ekaterina, Venäjä; Nabatov Alexey, Venäjä; Popova Ekaterina, Venäjä; Rusinova Galina, Venäjä; Zhang Yuxin, Kiina.

Liiketalouden koulutusohjelma: Peräkasari Katja, Luumäki; Ruotsalainen Tarja, Lappeenranta; Säkkinen Kristiina, Lappeenranta.

Tradenomi (ylempi AMK), Master of Business Administration, Degree Programme in International Business Management: Liapich Iryna, Valko-Venäjä; Trishkina Olga, Venäjä.

Tekniikka, Lappeenranta

Insinööri (AMK), Degree Programme in Chemical Engineering: Lindqvist Victoria, Venäjä; Liu Xiaohao, Kiina; Mei Menglan, Kiina; Yao Hongjuan, Kiina.

Degree Programme in Mechanical Engineering and Production Technology: Akmal Jan, Pakistan; Sharma Shagar, Nepal.

Kone- ja tuotantotekniikan koulutusohjelma: Niemelä Roope, Lemi; Tiippana Jouni, Lappeenranta.

Rakennustekniikan koulutusohjelma: Munter Erkki, Kotka; Partinen Tuomas, Lappeenranta; Pieksemä Mikko, Kouvola.

Tietotekniikan koulutusohjelma: Bartusek Petr, Tsekki; Batiha Tarek, Tsekki; Kalpio Jonni, Lappeenranta; Kosunen Arsi, Lappeenranta; Krpel Roman, Tsekki; Paasolainen Niklas, Lappeenranta; Peltonen Markus, Lappeenranta; Pessa Visa, Lahti; Pöysä Sami, Lappeenranta; Stoklas Martin, Tsekki; Tiilikainen Veikko, Lappeenranta; Viinanen Pasi, Rautjärvi; Zajac Lukáš, Tsekki.

Sosiaali- ja terveysala, Lappeenranta

Ensihoitaja (AMK), Ensihoidon koulutusohjelma: Ahl Petri, Hyvinkää; Kiiski Rami, Lappeenranta; Lindholm Satu, Hyvinkää; Loikkanen Riikka, Lappeenranta; Suhonen Jaana, Lappeenranta; Tolari Iita, Mikkeli.

Fysioterapeutti (AMK), Fysioterapian koulutusohjelma: Hackman Ivo, Lappeenranta; Jarva Jannina, Helsinki; Juntunen Jutta, Lappeenranta; Korhonen Santeri, Kouvola; Kurvinen Tiia-Mari, Lappeenranta; Nikander Hanna, Karkkila; Piirainen Katja, Espoo; Pohjatalo Iiris, Vantaa; Teeri Kristiina, Lappeenranta.

Sairaanhoitaja (AMK), Hoitotyön koulutusohjelma, Hoitotyön sv: Heijari Katri, Hamina; Helander Suvi, Lappeenranta; Kiljunen Anne-Maria, Ruokolahti; Kuuluvainen Aliisa, Lappeenranta; Käkelä Hanna-Leena, Lappeenranta; Montonen Sanna, Imatra; Mänttäri Taija, Lappeenranta; Neuvonen Laura, Lappeenranta; Nurminen Anni, Lappeenranta; Pöyhönen Jenni, Lappeenranta; Repo Kimmo, Lappeenranta; Tertsunen Minna, Nurmes; Tielinen Tuire, Lappeenranta; Tynkkynen Riitta, Imatra.

Terveydenhoitaja (AMK), Hoitotyön koulutusohjelma, Terveydenhoitotyön sv: Parikka Marjo, Imatra.

Sosionomi (AMK), Sosiaalialan koulutusohjelma: Aalto Emma, Lappeenranta; Heinonen Taru, Imatra; Hämäläinen Jenna, Lappeenranta; Kainulainen Marttiina, Taipalsaari; Karjalainen Annika, Lappeenranta; Koivisto Krista, Lappeenranta; Koponen Noora, Taipalsaari; Matern-Riihelä Melanie, Lappeenranta; Muhli Katariina, Lappeenranta; Nousiainen Henna-Riikka, Lappeenranta; Ohma Ida, Tampere; Ulvinen Maiju, Imatra; Vainikka Anna, Helsinki; Vainikka Titta, Lappeenranta.

Sairaanhoitaja (ylempi AMK), Terveyden edistämisen koulutusohjelma: Ronkainen Hanna, Taipalsaari.

Sosionomi (ylempi AMK), Terveyden edistämisen koulutusohjelma: Hämäläinen Katja, Mikkeli; Turkia Heidi, Lappeenranta.

Terveydenhoitaja (ylempi AMK), Terveyden edistämisen koulutusohjelma: Temola Tuula, Imatra.

Hotelli- ja ravintola-ala, Imatra

Restonomi (AMK), Degree Programme in Hotel, Restaurant and Tourism Management: Filippova Sofia, Venäjä; Lvov Anatoly, Venäjä.
Degree Programme in Tourism: Kuznetsova Valeria, Venäjä; Zubova Ekaterina, Venäjä.

Hotelli- ja ravintola-alan koulutusohjelma: Björn Ella, Lappeenranta; Jäkärä Marjo, Imatra; Uimonen Sanna, Imatra; Varjola Noora, Kouvola.

Matkailun koulutusohjelma: Lumisalmi Anna, Inari.

Kuvataide, Imatra

Kuvataiteilija (AMK), Kuvataiteen koulutusohjelma: Berg Johanna, Imatra; Jokinen Laura, Lappeenranta; Kajula Paula,Oulu; Kaustola Anna-Maria, Lappeenranta; Kiiskinen Viivi, Imatra; Knaster Ines, Lohja; Knuuttila Anni-Sofia, Lappeenranta; Korsulainen Laura, Imatra; Lahti Jaakko, Lappeenranta; Lahtinen Salla, Nastola; Latvala Outi, Helsinki; Leinonen Reeta, Helsinki; Liimatainen Mari, Juva; Liimatta Mirva, Joensuu; Mattila Nina, Kotka; Niklander Tarja-Leena, Vihti; Närhi Salla, Vantaa; Pakkanen Kalle, Imatra; Roimola Landys, Lappeenranta; Tervo Aino, Espoo; Tuominen Suvi-Kukka, Kouvola; Veijalainen Heidi, Imatra; Vuorisalo Saga, Helsinki.

 

Pin It