Valittujen listalla on vain niiden nimet, jotka ovat antaneet luvan tietojen julkaisemiseen.

Kaikille valituille lähetetään hyväksymiskirje. Opiskelupaikka pitää vastaanottaa 29.7.2014 mennessä.

Degree Programme in Hotel, Restaurant and Tourism Management

Aleksandrov Ivan Borovichi Russia
Bogdanova Aleksandra Saint-Petersburg Russia
Bui Hoang Quan HO CHI MINH Vietnam
Dumchev David Imatra Finland
Duong Thi Huong Tra Ho Chi Minh City Vietnam
Huittinen Panu Santeri Savitaipale Finland
Jokinen Iida Julia Pilkanmaa Finland
Karppanen Emilia Karoliina Lappeenranta Finland
Kivilä Saija Kristiina Kuopio Finland
Korkalainen Anna Matilda Siilinjärvi Finland
Kupiainen Laura Katariina Jyväskylä Finland
Le Thuy Trang Hanoi Vietnam
Megalinskaya Yulia St. Petersburg Russia
Monto Anuliina Maria Lappeenranta Finland
Nguyen Nhu Hoang Quynh Ho Chi Minh City Vietnam
Nguyen Trong Linh Dan Ho Chi Minh Vietnam
Oravuo Sanni Marketta IMATRA Finland
Paulus Anni-Helen Kärdla Estonia
Rautanen Heli Marjut Imatra Finland
Rissanen Tiia Eveliina Imatra Finland
Teittinen Jenni Pauliina Turku Finland
Toikka Jenni Karoliina Imatra Finland
Tran Huyen Trang Ha Noi Vietnam
Van Thanh Truc Ho Chi Minh Vietnam
Zarubina Ekaterina Saint Petersburg Russia

Degree Programme in International Business

Alekseeva Alina Pikalevo Russia
Antipina Ekaterina Petrozavodsk Russia
Bardinov Daniil Imatra Finland
Baskhaev George Saint-Petersburg Russia
Bobrikova Kseniia Gatchina Russia
Borisov Kirill Vologda Russia
Dubovskii Roman Saint Petersburg Russia
Efimov Petr Saint Petersburg Russia
Frumkina Kseniia St.Petersburg Russia
Gladun Dmitrii Saint-Petersburg Russia
Gopkalo Maria Saint-Petersburg Russia
Gradoboeva Kseniia Saint/Petersburg Russia
Gromova Irina Saint-Petersburg Russia
Hartikainen Sonja Katariina Bristol Britain
Hasan Sayed Fahid Imatra Finland
Hoang Thi Van Thanh HANOI Vietnam
Kauria Elmo Ilmari Porvoo Finland
Keskiniva Roosa Mari Juulia Lappeenranta Finland
Kireev Sergei Saint-Petersburg Russia
Kokareva Ekaterina Lappeenranta Finland
Koskimäki Atte Sami Oskari Imatra Finland
Kuisma Santeri Lauri Imatra Finland
Kuntcevich Kristina Saint Petersburg Russia
Kurlenko Polina Saint-Petersburg Russia
Lindén Janina Christel Vivica Lohja Finland
Makarova Ekaterina Saint/Petersburg Russia
Makarova Ekaterina Saint-Petersburg Russia
Mccammond Claudia Rebecca Salem, OR United States
Muss Aleksei Sortavala Russia
Mutikainen Tiia Vilhelmiina Kulennoinen Finland
Myakhonen Evgenia Kimry Russia
Nagy Julianna Lili Saint Petersburg Russia
Nguyen Ngoc Xuan Mai HO CHI MINH CITY Vietnam
Panu Johanna Emilia Laihia Finland
Potasheva Anastasiia Saint Petersburg Russia
Reponen Teemu Risto Anttoni Lappeenranta Finland
Ruokonen Eeva Lappeenranta Finland
Shtengelov Ilya Saint-Petersburg Russia
Siitonen Roosa Emma Karoliina Lappeenranta Finland
Spirova Elena Lappeenranta Finland
Tikhomirova Mariia Saint-Petersburg Russia
Tykheev Daniil Saint Petersburg Russia
Walls Edward Bijou Lappeenranta Finland
Yakimenko Polina Saint-Petersburg Russia
Zakatov Vladislav Yaroslavl Russia

Degree Programme in Mechanical Engineering and Production Technology

Alekseev Mikhail Petrozavodsk Russia
Chambon Rudy Henry Kaatsheuvel The Netherlands
Do Hong Ngoc HANOI Vietnam
Fedorov Yan Saint-Petersburg Russia
Fu Dan Wuhan China
Guliaev Nikita Saint-Petersburg Russia
He Junjie Wuhan China
Ivanovskis Luka Riga Latvia
Jalkanen Pekko Kalervo Lappeenranta Finland
Jouttijärvi Juho Antti Ilmari Pirkkala Finland
Korotkov Vasilii Lappeenranta Finland
Lagutko Dmitrii Krasnodar Russia
Mikhailov Maksimilian Saint-Petersburg Russia
Mohsina Raihana Dhaka Bangladesh
Nikitina Anna Yoshkar-Ola Russia
Obshatko Denis Petrozavodsk Russia
Rumiantcev Roman Saint Petersburg Russia
Smirnykh Denis St. Petersburg Russia
Timofeev Anton Smolensk Russia
Truong Kha Rach Gia- Kien Giang Vietnam
Vo Dang Khoa HOCHIMINH Vietnam
Volokitin Michail St. Petersburg Russia
Zavadski Aliaksandr Brest Belarus
Zhang Jie Beijing China
Zhang Zipei Chengdu China
Zhukova Viktoriia Saint-Petersburg Russia
Pin It