Liiketalous

Tradenomit, Degree Programme in International Business: Kalinina Daria, Lappeenranta; Metc Anna, Venäjä; Metc Olga, Venäjä; Polevikova Maria, Venäjä; Tafeeva Ekaterina, Venäjä.

Liiketalouden koulutusohjelma: Grönroos Nina, Lappeenranta; Hiiri Marja, Lappeenranta; Kaartinen Viktoria, Lemi; Lakkala Kaisa, Imatra; Mustonen Maiju, Kuopio; Muttonen Sami-Pekka, Parikkala; Paajoki Tiina, Lappeenranta, Saarnia Laura, Lappeenranta, Suoanttila Maija, Lappeenranta; Tinkanen Mikko, Lappeenranta; Tulkki Katja, Virolahti, Vartiainen Petteri, Lappeenranta.

Kansainvälisen kaupan koulutusohjelma: Repka Rosa, Imatra; Ulmanen Titta, Lappeenranta.

Tradenomi (ylempi AMK), Master of Business Administration, Degree Programme in International Business Management: Tuukkanen Mari, Imatra.

Tekniikka, Imatra

Insinöörit (AMK), Degree Programme in Chemical Engineering: Huang Lizhao, Kiina.

Prosessitekniikan koulutusohjelma: Väisänen Teemu, Lappeenranta.

Tekniikka, Lappeenranta

Insinöörit (AMK), Degree Programme in Mechanical Engineering and Production Technology: Diao Peng, Kiina.

Rakennustekniikan koulutusohjelma: Etula Timo, Lappeenranta; Jylhä Juho, Rautjärvi; Kamunen Lotta, Savitaipale; Komi Teemu, Lappeenranta; Vepsä Lasse-Valtteri, Lappeenranta.

Tietotekniikan koulutusohjelma: Anttonen Sami, Kouvola; Chahrour Mohammed, Lappeenranta; Lempiäinen Mika, Lappeenranta, Maarnela Laura, Lappeenranta.

Rakennusmestari (AMK), Rakennusalan työnjohdon koulutusohjelma: Nikulainen Juha, Mikkeli; Pekonen Aimo, Parikkala.

Sosiaali- ja terveysala, Lappeenranta

Ensihoitajat (AMK), Ensihoidon koulutusohjelma: Klemi Jani, Asikkala; Niittynen Jarmo, Nastola; Saira Jesse, Lappeenranta; Ukkola Pekka, Lappeenranta.

Fysioterapeutit (AMK), Fysioterapian koulutusohjelma: Heinonen Outi, Lappeenranta; Härkönen Iiro, Lappeenranta; Härkönen Janne, Lappeenranta; Karttunen Tytti, Imatra; Kosonen Noora, Helsinki; Lampinen Sanni, Lappeenranta; Lehtoaro Salla, Lappeenranta; Majander Tiina, Pyhtää; Tynkkynen Aino, Lappeenranta.

Sairaanhoitajat (AMK), Hoitotyön koulutusohjelma, Hoitotyön sv: Puroharju Johanna, Taipalsaari; Rämä Niko, Lappeenranta.

Terveydenhoitajat (AMK), Hoitotyön koulutusohjelma, Terveydenhoitotyön sv: Martiskainen Tarja, Lappeenranta.

Sosionomit (AMK), Sosiaalialan koulutusohjelma: Pentti Satu, Lappeenranta; Pöntynen Liisa, Miehikkälä; Vättö Elina, Lappeenranta.

Toimintaterapeutit (AMK), Toimintaterapian koulutusohjelma: Aarnio Sini, Taipalsaari; Frilander Johanna, Kouvola; Hietalahti Marjukka, Imatra; Hulkkonen Niina, Lappeenranta; Kankkunen Marianna, Lappeenranta; Kuga Miia, Lappeenranta; Salonen Heidi, Kouvola.

Sairaanhoitajat (ylempi AMK), Terveyden edistämisen koulutusohjelma: Anttonen Tiina, Lappeenranta; Marjakangas Anne, Lappeenranta; Nerg Suvi, Lappeenranta; Palviainen Kati, Lappeenranta; Porkka Leena, Kouvola.

Sosionomi (ylempi AMK), Terveyden edistämisen koulutusohjelma: Määttä Terhi, Lappeenranta.

Terveydenhoitaja (ylempi AMK), Terveyden edistämisen koulutusohjelma: Puustinen Krista, Kouvola.

Hotelli- ja ravintola-ala, Imatra

Restonomit (AMK), Degree Programme in Tourism: Grevtceva Nelli, Venäjä.

Hotelli- ja ravintola-alan koulutusohjelma: Kärkkäinen Jaana, Lappeenranta; Pokkinen Joonas, Lappeenranta.

Matkailun koulutusohjelma: Natri Suvi-Tuulikki, Lappeenranta; Tiainen Mira, Lappeenranta.

Kuvataide, Imatra

Kuvataiteilijat (AMK), Kuvataiteen koulutusohjelma: Borg Elisa, Kouvola; Bäckman Paula, Imatra; Haapanen Sirpa, Imatra; Harala Sonja-Helena, Lahti; Heinonen Lauri, Naantali; Honkanen Mikko, Tampere; Kettunen Ella, Lappeenranta; Kinnunen Annamari, Savonlinna; Kivelä Ilkka, Jyväskylä; Kyyrö Saara, Imatra; Lankinen Susan, Imatra; Launonen Veera, Kuopio; Malila Maisa, Porvoo; Netrebine Anastasia, Helsinki; Nevala Lotta, Lappeenranta; Nieminen Virpi, Helsinki; Paananen Sanna, Kotka; Penttilä Vilma, Lemi; Pitkänen Kukka-Maaria, Askola; Sandberg Tommi, Karijoki; Sinkkonen Emmi, Savonlinna; Toivonen Riikka, Imatra; Viianmaa Ella, Lappeenranta; Viitanen Eero, Nummi-Pusula; Viitanen Leila, Lappeenranta.

Pin It