Liiketalous, Lappeenranta

Tradenomi (AMK)

Degree Programme in International Business: Gladkoskok Kristina, Venäjä; Muhonen Santeri, Lappeenranta; Tcoriev Artem, Lappeenranta; Toivonen Kim, Lappeenranta; Veselova Anna, Venäjä.

Liiketalouden koulutusohjelma: Kärkkäinen Taru, Raasepori; Lassila Anna-Sofia, Lappeenranta; Saarainen Minna, Espoo; Vanhanen Julia, Lappeenranta.

Tradenomi (ylempi AMK)

Liiketalouden ylempi AMK-koulutus: Karvinen Ann-Mari, Lappeenranta.

Master’s Degree Programmme in International Business Management: Dragusha Cajup, Britannia.

Tekniikka, Lappeenranta

Insinööri (AMK)

Kone- ja tuotantotekniikan koulutusohjelma: Hämäläinen Virve, Imatra; Kajanoja Otto, Lappeenranta; Tervo Tuomas, Lappeenranta; Vilkko Satu, Imatra.

Rakennus- ja yhdyskuntatekniikan koulutus: Arabov Aleksandr, Venäjä; Bogun Inna, Venäjä; Korovina Maria, Venäjä; Martianov Vitalii, Venäjä; Mosienko Oksana, Venäjä; Popov Leonid, Venäjä.

Rakennustekniikan koulutusohjelma: Norokivi Tomi, Porvoo.

Tietotekniikan koulutusohjelma: Koskelainen Juha, Lappeenranta; Laine Esa, Lappeenranta.

Rakennusmestari (AMK)

Rakennusalan työnjohdon koulutusohjelma: Jäppinen Pekka, Lappeenranta; Kankkunen Juha, Taipalsaari; Paavilainen Tommi, Espoo; Ristavaara Panu, Riihimäki; Sinisalo Petri, Hyvinkää; Sirenne Onni, Lappeenranta; Skyttä Henri, Imatra; Turunen Sami, Lappeenranta; Valmi Mikko, Imatra; Yli-Torkko Jani, Lappeenranta.

Insinööri (ylempi AMK)

Rakentamisen koulutusohjelma: Hakonen Raimo, Helsinki.

Sosiaali- ja terveysala, Lappeenranta

Ensihoitaja (AMK)

Adam Linda, Jyväskylä; Issakainen Tiia-Maarit, Rantasalmi; Jäämaa Jarmo, Hämeenkoski; Karstila Heini, Lappeenranta; Konttori Heli, Hollola; Kyllönen Laura, Kuusamo;

Rantalainen Jonna, Mikkeli; Ruti Laura, Lappeenranta; Ulmanen Kaisa, Siilinjärvi; Ulmanen Pipsa, Lappeenranta.

Fysioterapeutti (AMK)

Dillström Annina, Lappeenranta; Hilkko Elina, Lappeenranta; Honka Laura, Turku; Hyyrynen Eevastiina, Lappeenranta; Jurva Veera, Oulu; Jussila Katariina, Lappeenranta;

Kalvio Elina, Nastola; Kauppila Samu, Kouvola; Kirvesmies Salli, Lappeenranta; Knuuttila Otso, Nurmijärvi; Kotajärvi Tiia, Lappeenranta; Levänen Tuomo, Lappeenranta; Liukko Emma, Jyväskylä; Myllynen Mimmi, Lappeenranta; Paakki Elisa, Taipalsaari; Rytkönen Valtteri, Varkaus; Sorvali Aleksi, Lappeenranta; Syrjänen Elina, Järvenpää; Tuunila Niina, Lappeenranta; Törö Teemu, Lappeenranta; Valjakka Juho, Lappeenranta; Vartiala Aino, Lappeenranta; Villinger Ellinoora, Lappeenranta.

Sairaanhoitaja (AMK)

Fränti Iiris, Lappeenranta; Hallén Mattias, Lappeenranta; Heiskanen Minttu, Hämeenlinna; Julkunen Seppo, Lappeenranta; Kimari Riikka, Lappeenranta; Leinonen Isabella, Imatra; Luostarinen Auli, Lappeenranta; Matikainen Minna, Imatra; Ollikainen Elena, Taipalsaari; Peippo Satu, Lappeenranta; Pulkkinen Mirja, Taipalsaari; Risu Emmi, Lappeenranta; Salonen Suvi, Lappeenranta;

Sinkkonen Sina, Luumäki; Suurpää Sanna, Lappeenranta; Takkunen Noora, Lappeenranta; Tanninen Essi, Helsinki; Wallenius Elina, Imatra; Vesala Juuli, Lemi.

Terveydenhoitaja (AMK)

Pöllänen Kati, Lappeenranta; Salonen Satu, Imatra.

Sosionomi (AMK)

Hietavuori Taru, Porvoo; Jämsén Tessa, Lappeenranta; Kervinen Lotta, Lappeenranta; Kiiskinen Mikko, Lappeenranta; Koli Tanja-Mariel, Lappeenranta; Kuittinen Reetamari, Tampere; Lampinen Essi, Vantaa; Lehto Oili, Lappeenranta; Lyijynen Jonna, Lappeenranta; Malkki Päivi, Taipalsaari; Mentula Lilli, Lappeenranta; Meuronen Pirjo, Lappeenranta; Mikkola Riikka, Lappeenranta; Niinivaara Satu, Imatra; Oinonen Sanna, Lappeenranta; Olkkonen Miia, Lappeenranta; Pitkänen Tiina, Kuopio; Purho Riikka, Lappeenranta; Purhonen Niina, Imatra; Rajaniemi Frida-Liina, Jyväskylä; Reinikainen Essi, Kouvola; Skoutti Miia, Lappeenranta; Suomalainen Ulla, Lappeenranta; Tiainen Hanna, Lappeenranta; Tikka Annaliina, Joensuu; Timperi Riikka, Lappeenranta; Tomppo Sanna, Lappeenranta; Vanamo Saila, Savitaipale; Vertanen Kiira, Lappeenranta.

Toimintaterapeutti (AMK)

Klar Tiina, Imatra; Munukka Anna, Lappeenranta; Teno Maarit, Lahti; Vanamo Pirita, Lahti; Väre Eetu, Lappeenranta.

Ensihoitaja (ylempi AMK)

Jauhanen Anna-Liisa, Lappeenranta; Pätilä Jonna, Lappeenranta; Venesoja Anu, Imatra.

Fysioterapeutti (ylempi AMK)

Huuskonen Merja, Kouvola; Majander Tiina, Pyhtää.

Sairaanhoitaja (ylempi AMK)

Kauppi Anu, Lappeenranta; Kuitikka Eeva, Mikkeli; Luostarinen Kaisa, Imatra; Maaronen Anu, Lappeenranta; Multanen Emma, Lappeenranta; Seppälä-Näkki Tuija, Lappeenranta.

Sosionomi (ylempi AMK)

Pekki Mervi, Lappeenranta.

Terveydenhoitaja (ylempi AMK)

Lapatto Mia, Lappeenranta; Vilén Tuula, Kouvola.

Hotelli- ja ravintola-ala, Imatra

Restonomi (AMK)

Degree Programme in Hotel, Restaurant and Tourism Management: Churina Aleksandra, Venäjä; Levkovich Taisia, Venäjä; Rakovets Elizaveta, Venäjä; Sinodalova Mariia, Venäjä.

Hotelli- ja ravintola-alan koulutusohjelma: Airikka Jasmine, Hamina; Hynninen Reetta, Lappeenranta; Jäppinen Sini, Imatra; Kilappa Kia, Imatra; Koskinen Henri, Akaa; Lindewall Kiia, Mikkeli; Lääperi Mari, Lappeenranta; Maljanen Sara, Lappeenranta; Rautio Päivi, Lappeenranta; Rämä Martin, Hamina; Tukiainen Minni, Lappeenranta; Uosukainen Niina, Imatra.

Kuvataide, Imatra

Kuvataiteilija (ylempi AMK)

Auvinen Marko, Tampere; Heikkinen Teemu, Imatra; Koyama Yasushi, Helsinki; Kunnas Eila, Nastola; Leskinen Eliisa, Imatra; Nuutinen Maria, Lappeenranta; Suvela Jarkko, Turku.

Pin It