Valittujen listalla on vain niiden nimet, jotka ovat antaneet luvan tietojen julkaisemiseen.
Kaikille valituille lähetetään hyväksymiskirje. Opiskelupaikka pitää vastaanottaa 30.7.2013 mennessä.

Degree Programme in Hotel, Restaurant and Tourism Management

Aartti Sannamari Emilia Lappi Finland
Abdullaeva Aitadzh Saint-Petersburg Russia
Evdonina Olga Petrozavodsk Russia
Karjalainen Aki Viljam Pirkkala Finland
Kerman Riikka Elina Heinola Finland
Koivistoinen Annukka Katariina Lappeenranta Finland
Koivunen Saara Henriikka Jyvaskyla Finland
Kulikova Viktoriya Sotkamo Finland
Kuteynikova Maria Saint Petersburg Russia
Laulajainen Jenni Eveliina Vantaa Finland
Le Hieu Mai Da Nang Vietnam
Nguyen Bao Hoang Phuc Ho Chi Minh Vietnam
Nguyen Chi Ha Noi Vietnam
Nguyen Khanh Linh Ha Noi Vietnam
Nikolaeva Ekaterina Sankt-Peterburg Russia
Orlova Anna Maria Saint Petersburg Russia
Peltonen Aino Aada Eriika Imatra Finland
Pham Thi Phuong Thao Ho Chi Minh Vietnam
Ramoskaite Ernesta Helsinki Finland
Rissanen Tiia Eveliina Imatra Finland
Seppänen Karri Miika Kristian Lappeenranta Finland
Tazetdinova Regina Ufa Russia
Tran Thanh Hoa Hai Phong Vietnam
Tsurkan Valeria Vuokatti Finland
Valtonen Susanne Carolina Lappeenranta Finland

Degree Programme in International Business

Baryshnikova Elizaveta St.Petersburg Russia
Björklund Jan Eric Tuusula Finland
Borisova Anastasiia Kostomuksha Russia
Bui Truong Hai Trieu Ho Chi Minh Vietnam
Cherkashina Daria Saint Petersburg Russia
Chikarkova Taisiia Saint Petersburg Russia
Egorov Vladislav Moscow Russia
Filatova Anna Saint-Petersburg Russia
Grigoreva Anna Saint Petersburg Russia
Hoang Thi Anh Thu Ho Chi Minh Vietnam
Häkkinen Mariel Annina Kuusankoski Finland
Karaseva Alexandra Moscow Russia
Khobotova Vera St.Petersburg Russia
Klyuchankin Ivan Saint-Petersburg Russia
Kolmykova Irina Obninsk Russia
Komleva Anastasiia Dubrovka Russia
Kovalenko Alina Saint-Petersburg Russia
Kovaleva Ksenia Saint-Petersburg Russia
Kruskopf Mikko Matias Lappeenranta Finland
Lamazhapova Maria Elista Russia
Le Cao Nghi Ho Chi Minh Vietnam
Le Phi Phung Ho Chi Minh Vietnam
Leminen Otto Valtteri Enonkoski Finland
Li Zhaoping Lappeenranta Finland
Lozhkina Alina Dolgoprydny Russia
Makarov Nikita Saint Petersburg Russia
Mankki Lauri Tapani Joutseno Finland
Mushket Mariia Saint-Petersburg Russia
Mäkitalo Anni Katriina Lappeenranta Finland
Nguyen Hoang Phu Ho Chi Minh Vietnam
Palviainen Jonatan Lars Antton Kotka Finland
Pokhvalin Nikita Petrozavodsk Russia
Pulli Johanna Maria Kouvola Finland
Rautio Kaisla Katariina Kuusankoski Finland
Rounamo Tiina Imatra Finland
Räsänen Albina Joensuu Finland
Savitckii Artem Petrozavodsk Russia
Suhonen Atte Herman Lappeenranta Finland
Söderholm Joonas Erik Helsinki Finland
Toivonen Kim Johannes Kotka Finland
Tran Trung Tin Ha Noi Vietnam
Treves Luke Thomas Luumäki Finland
Vuorela Paula Tiia Turku Finland
Xu Miaoer Wuhan China
Zasorin Evgenii Petrozavodsk Russia
Zhuikova Anastasiia Saint-Petersburg Russia

Degree Programme in Mechanical Engineering and Production Technology

Doan Trung Lappeenranta Finland
Guzowskyi Kyryl Lubny Ukraine
Ivanov Miroslav Svetogorsk Russia
Kokov Beslan Saint-Petersburg Russia
Kurinov Ilya Kostanay Kazakhstan
Laamanen Juho Kalle Valtteri Louhi Finland
Le Chau Phuc Vinh Ho Chi Minh Vietnam
Le Hoang Vu Ho Chi Minh Vietnam
Li Yundong Chengdu China
Liimatta Niko Ilari Joutseno Finland
Markovskii Pavel Petrozavodsk Russia
Mei Xin Wuhan China
Moradi Oscar Chia Helsinki Finland
Nguyen Thi Hoai Anh Hanoi Vietnam
Palomäki Eetu Antti Aleksi Halikko Finland
Pitkänen Katri Jenni Elina Tampere Finland
Popova Ksenia Vyborg Russia
Raisanen Spencer Parkano Finland
Reznikova Elena Saint-Petersburg Russia
Sadki Fayçal Rabat Marocco
Sigov Aleksandr Sergeevich Saint-Petersburg Russia
Simkhada Aswin Kathmandu Nepal
Sokolov Georgii Saint - Petersburg Russia
Telitskiy Bogdan Vyborg Russia
Timofeev Maksimilian Saint-Petersburg Russia
Tran Quang Trung Vung Tau Vietnam
Vesanen Saku Kalevi Kuusankoski Finland
Wang Xin Wuhan China
Pin It