Liiketalous, Lappeenranta

Tradenomi (AMK)

Degree Programme in International Business: Kuznetsova Daria, Venäjä; Kuznetsova Sofiia, Venäjä; Lozhkina Alina, Venäjä.

Liiketalouden koulutusohjelma: Anttila Laura, Lappeenranta; Kaijansinkko Tiia, Lappeenranta; Menna Teemu, Lappeenranta; Sairanen Jenna, Lappeenranta.

Tradenomi (ylempi AMK), Master’s Degree Programme in International Business Management: Issakainen Susanna, Vantaa.

Tekniikka, Lappeenranta

Insinööri (AMK)

Kone- ja tuotantotekniikan koulutusohjelma: Iljo Timo, Taipalsaari; Mustikkamaa Jere, Kouvola.

Rakennustekniikan koulutusohjelma: Ahtiainen Olli, Lappeenranta; Ikonen Kimmo, Joensuu; Leevilä Antti, Turku; Leppäniemi Nico, Lappeenranta; Melkko Sakari, Lappeenranta;

Pekkanen Joni, Lahti; Tokkola Juho, Lappeenranta; Zalata Ekaterina, Venäjä.

Insinööri (ylempi AMK), Rakentamisen koulutusohjelma: John Ville, Lappeenranta; Laitinen Anna, Helsinki.

Sosiaali- ja terveysala, Lappeenranta

Ensihoitaja (AMK)

Lempiäinen Noora, Lappeenranta; Pylkki Timo, Lappeenranta; Rinne Erika, Järvenpää.

Sairaanhoitaja (AMK)

Haverinen Matti, Lappeenranta; Immonen Päivi, Lappeenranta; Juga Tuija, Rautjärvi; Kuorttinen Sarianna, Lappeenranta; Montonen Anna, Lappeenranta; Perhiö Minja, Lappeenranta; Rechardt Antti, Joensuu; Sorjonen Niina, Lappeenranta; Terävä Satu; Lappeenranta; Torvi Eveliina, Lappeenranta.

Sosionomi (AMK)

Hiltunen Carita, Kouvola; Suutari-Valtonen Annu, Lappeenranta; Tuovinen Kati, Lappeenranta.

Terveydenhoitaja (AMK)

Kakkola Sanna, Lappeenranta; Karppanen Kati, Kitee; Peippo Laura, Rautjärvi; Suni Hanna, Lappeenranta; Talvala Milla, Lappeenranta.

Ensihoitaja (ylempi AMK)

Van Riel Janneke, Lappeenranta.

Fysioterapeutti (ylempi AMK)

Kangas Katja, Kouvola.

Sairaanhoitaja (ylempi AMK)

Miettinen Sari, Imatra; Suurkaulio Johanna, Lappeenranta.

Terveydenhoitaja (ylempi AMK)

Purosalmi Pinja, Imatra.

Hotelli- ja ravintola-ala, Imatra

Restonomi (AMK)

Degree Programme in Hotel, Restaurant and Tourism Management: Razvozova Ksenia, Venäjä.

Hotelli- ja ravintola-alan koulutusohjelma: Ihonen Mira, Helsinki; Martikainen Essi, Helsinki; Mattila Vilma, Lappeenranta; Ovaska Sami, Taipalsaari.

Kuvataide, Imatra

Kuvataiteilija (ylempi AMK): Heikkinen Jaakko, Liminka.

Pin It