Liiketalous, Lappeenranta

Tradenomi (AMK)

Degree Programme in International Business: Egorov Vladislav, Venäjä; Khobotova Vera, Venäjä; Klyuchankin Ivan; Venäjä; Palviainen Jonatan, Kotka; Rumiantseva Mariia, Venäjä; Tulupova Ekaterina, Venäjä; Xu Miaoer, Kiina; Zorin Egor, Venäjä.

Liiketalouden koulutusohjelma: Aarnio Jussi, Lappeenranta; Hirvonen Reijo, Lappeenranta; Kokkonen Enni, Rautjärvi; Mehtonen Atte, Savonlinna; Mäyrä Ville, Lappeenranta; Virsunen Anni, Savonlinna.

Tradenomi (ylempi AMK)

Master’s Degree Programme in International Business Management: Vishnyakova Elena, Venäjä.

Tekniikka, Lappeenranta

Insinööri (AMK)

Degree Programme in Mechanical Engineering and Production Technology: Lagutko Dmitrii, Venäjä.

Kone- ja tuotantotekniikan koulutusohjelma: Pajukari Teemu, Lappeenranta.

Tietotekniikan koulutusohjelma: Kuvaja Jussi, Lappeenranta.

Sosiaali- ja terveysala, Lappeenranta

Ensihoitaja (AMK)

Halinen Olli, Lahti; Suutari Sanni, Lappeenranta.

Fysioterapeutti (AMK)

Haaja-Lappi, Tuula, Hamina; Haiko Elina, Lappeenranta; Jääskeläinen Juho, Kouvola.

Sairaanhoitaja (AMK)

Hyvönen Peppi, Lappeenranta; Kivelä Annakaisa, Miehikkälä; Koskinen Moona, Mikkeli; Koste Niina, Rovaniemi; Lehtinen Maria, Kotka; Markoff Anni, Imatra; Narsakka Noora, Lappeenranta; Rouhiainen Annielina, Lappeenranta; Siirilä Petra-Nora, Lappeenranta; Ylä-Outinen Viivi, Lappeenranta.

Sosionomi (AMK)

Helkala-Pollari Anu, Lappeenranta; Takala Hanna, Lappeenranta; Tarenius Sari, Lappeenranta.

Terveydenhoitaja (AMK)

Kaksonen Anna, Lappeenranta.

Ensihoitaja (ylempi AMK)

Sosiaali- ja terveysalan kehittämisen ja johtamisen koulutus: Paalasmaa Maijastiina, Tampere.

Sairaanhoitaja (ylempi AMK)

Terveyden edistämisen koulutusohjelma: Garcia-Kaartinen Teresa, Lappeenranta.

Hotelli- ja ravintola-ala, Imatra

Restonomi (AMK)

Degree Programme in Hotel, Restaurant and Tourism Management: Nguyen Linh To, Vietnam.

Kuvataide, Imatra

Kuvataiteilija (AMK)

Mänttäri Minna, Puumala; Tammi Olli, Imatra.

Pin It